Szülőknek

Információk a szülőknek:

Az alapelveinkkel összhangban, saját nevelési céljainkat és feladatainak a családdal szorosan együttműködve tervezzük meg, mert tiszteletben tarjuk, hogy a gyermekek nevelése elsősorban a család joga és kötelessége. Szeretnénk, gyermekeink fejlesztését a szülők együttműködésével megvalósítani, melynek alapja a kölcsönös bizalom és tisztelet. Ebben az együttműködésben felvállaljuk a kezdeményező szerepet. Óvodai programunk, nevelési feladataink megvalósításának fontos feltétele a bizalomra épülő együttműködés a családdal.

Étkeztetés

Bővebb információkért kattintson az Étkeztetés (katt ide) menüpontra.

Képek beküldése

Lehetőség van képek beküldésére az e-mail címünkön vagy Facebook oldalunkon keresztül.