Az oldal célja a Kocsordi Gyöngyfüzér Óvoda bemutatása, szülők és gyermekek tájékoztatása.
Az oldalt készítette: Jusztinn-yourwebsite.hu - Webadmin elérhetőség

Magyar Ifjúsági Vöröskereszt 101. születésnapja

Intézményünk Magyar Vöröskereszt Bázisintézménye, a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt tagja. Elkötelezettek vagyunk ezen eszmék terjesztésében, így nem feledkezhetünk meg a születésnapjáról sem.

Minden évben megemlékezik mindenki csoportbon belül, de közösen is. Így volt ez az idén is. GYERMEKEINK fehér pólóba jöttek az nap oviba, és magukra öltötték az VK jelképeit is, s a szülinapi tortát körbejárva énekeltük el az indulónkat: ”Kicsi vagyok én…”

A nap folyamán mindenki orvosos, mentős játékokat játszott a csoportjában. Játékosan hívták a mentőt104-es számon, sebet kötöztek, s különböző vizuális technikákat alkalmazva jelenítették meg a VK jelképeit, szimbólumait.